Stażysta w Dziale Marketingu

  • 30-554 Kraków
  • June 15, 2022
  • Salary: Pełny etat, Część etatu, Staż, Umowa zlecenie, Umowa na czas określony

Synthetify jest polskim start-upem technologicznym działającym w branży blockchain oraz DeFi. Obecnie pracujemy nad trzema projektami: Synthetify - zdecentralizowana giełda syntetycznych aktywów

Synthetify jest polskim start-upem technologicznym działającym w branży blockchain oraz DeFi. Obecnie pracujemy nad trzema projektami:

  • Synthetify – zdecentralizowana giełda syntetycznych aktywów walutowych
  • Invariant – AMM wykorzystujący concentrated liquidity
  • Nightly – cross blockchainowy portfel mobilny

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • lekkie pióro
  • otwartość na nowe rozwiązania
  • kreatywność, pomysłowość
  • chęć do nauki
  • status ucznia lub studenta

Mile widziane:

  • zainteresowanie technologią blockchain

Warunki pracy:

  • umowa zlecenie (minimum połowa etatu)
  • praca hybrydowa
  • karta Multisport
  • owoce, słodycze

Obowiązki:

  • prowadzenie mediów społecznościowych
  • działania mające na celu zwiększyć rozpoznawalność produktu
  • tworzenie treści na firmowego bloga
  • bieżąca współpraca z grafikami
  • research na potrzeby bieżących projektów

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Umowa zlecenie, Staż
Długość umowy: 3 miesiące
Liczba godzin w niepełnym wymiarze: 20-40 tygodniowo

Harmonogram pracy:

  • Elastyczny grafik

Świadczenia dodatkowe:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiety i karty sportowe