REGULAR JAVA DEVELOPER

  • Poznań, Poland
  • June 30, 2022
  • Salary: 8 000 zł - 12 000 zł miesięcznie

Poszukujemy Regular Java Developera, który dołączyłby do zespołu projektowego w pełnym wymiarze czasu i pracował nad projektem w pełnym cyklu życia produkcji oprogramowania t.j.: analiza i rozwój

Poszukujemy Regular Java Developera, który dołączyłby do zespołu projektowego w pełnym wymiarze czasu i pracował nad projektem w pełnym cyklu życia produkcji oprogramowania t.j.:

  • analiza i rozwój specyfikacji funkcjonalnych
  • analiza danych źródłowych
  • definiowanie wymagań biznesowych
  • projektowanie
  • rozwój i utrzymanie powdrożeniowe systemów informatycznych dedykowanych do obsługi nowoczesnych procesów biznesowych
  • wsparcie i testy użytkowników

Twoje obowiązki:

  • Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów opartych na Javie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów
  • Rozwiązywanie problemów podczas realizacji projektów

Twoje doświadczenie:

  • 1 rok doświadczenia w projektach realizowanych kompleksowo w pełnym cyklu produkcji oprogramowania
  • znajomość wzorców projektowych i SOLID
  • praca nad ciekawymi projektami na przykład związanymi z technologią blockchain

Oferujemy:

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • wyjazdy firmowe i spotkania
  • ścieżkę kariery oraz zdefiniowane okresy wzrostu wynagrodzenia
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowo pracy zdalnej
  • dowolną formę zatrudnienia
  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość korzystania z karty Fit Profit

Dodatkowe profity

ELASTYCZNOŚĆ GODZIN PRACY

możesz wybrać w jakich godzinach najwygodniej Ci się pracuje

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

możesz pracować w jednym z naszych biur (Poznań, Piła, Kraków) lub całkowicie zdalnie

DBAMY O TWÓJ ROZWÓJ

na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy prelekcje i prezentacje

CIEKAWE PROJEKTY

pracujemy dla firm z całego świata i różnych branż

INTEGRACJA

organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

będziesz miał dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych

Rodzaj pracy: Pełny etat, Kontrakt B2B

Wynagrodzenie: 8 000,00zł – 12 000,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram pracy:

  • 8 godzin dziennie
  • Bez weekendów
  • Elastyczny grafik
  • Poniedziałek – Piątek

Świadczenia dodatkowe:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy firmowe
  • Możliwość pracy z domu
  • Pakiety i karty sportowe
  • Program rozwoju zawodowego
  • Program wdrożeniowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zapewniona nauka języka

Doświadczenie:

  • JavaScript: 1 rok (Preferowane)
  • SQL: 1 rok (Preferowane)
  • Java: 1 rok (Preferowane)