Prawnik (m/k)

Nasz Holding składa się z 3 marek: Sapiency, Mosaico oraz Copernic. Sapiency to własny blockchain i kryptowaluta, to także aplikacja mobilna, która daje możliwość tokenizacji marki osobistej.

Nasz Holding składa się z 3 marek: Sapiency, Mosaico oraz Copernic.

Sapiency to własny blockchain i kryptowaluta, to także aplikacja mobilna, która daje możliwość tokenizacji marki osobistej.

Mosaico to platforma do tokenizacji projektów, dzięki czemu można pozyskać kapitał na rozwój poprzez sprzedaż cyfrowych aktywów.

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej.

Szukamy Prawnika, który wesprze nas w codziennych obowiązkach.

Zadania:

  • bieżące wsparcie prawne holdingu w zakresie szeroko rozumianego prawa umów, sporządzanie i opiniowanie projektów umów,
  • przygotowywanie i sporządzanie opinii prawnych,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych wybranych działów holdingu,
  • przygotowywanie projektów umów, opinii, uchwał organów korporacyjnych,
  • przygotowywanie wniosków i innych pism do organów administracji państwowej,
  • udział i reprezentowanie Pracodawcy w negocjacjach.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata,
  • obeznanie w prawie energetycznym oraz prawie nowych technologii,
  • dobra organizacja pracy, inicjatywa oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z biznesem.

Mile widziane doświadczenie w zakresie:

  • prawa spółek handlowych,
  • AML,
  • RODO,
  • windykacji.

Oferujemy:

  • pracę przy ambitnych i innowacyjnych projektach,
  • wdrożenie do pracy – chętnie dzielimy się wiedzą,
  • możliwość rozwoju i zaplanowaną ścieżkę kariery,
  • miłą atmosferę oraz świetny, młody zespół nastawiony na rozwój,
  • biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • możliwość wyboru formy współpracy.