Mosaico – Analityk biznesowy (k/m)

Mosaico to startup tworzący innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców, dzięki któremu możliwe jest pozyskanie kapitału na rozwój firmy poprzez finansowanie społecznościowe (inaczej crowdfunding) z

Mosaico to startup tworzący innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców, dzięki któremu możliwe jest pozyskanie kapitału na rozwój firmy poprzez finansowanie społecznościowe (inaczej crowdfunding) z zastosowaniem technologii blockchain i tokenów jako znaków legitymacyjnych. Jesteśmy pionierami na rynku tokenizacji!

Twoje zadania:

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu oraz proponowanie rozwiązań,
  • Analiza wymagań systemowych zgłaszanych przez właścicieli biznesowych,
  • Planowanie oraz budżetowanie emisji i tokenizacji,
  • Ścisłą współpraca z klientem zewnętrznym,
  • Opieka nad klientem od początkowego etapu do zakończenia projektu.

Szukamy Ciebie, jeśli :

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu analiz biznesowych w sektorze IT,
  • Znasz metody analiz biznesowych,
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Jesteś urodzonym liderem,
  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia,
  • Cechuje Cię kreatywność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Posiadasz umiejętność analizy dokumentacji systemowej,
  • Interesujesz się branżą blockchain (mile widziane).

W zamian za to oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie,
  • Możliwości rozwoju i zaplanowana ścieżka kariery,
  • Miła atmosfera oraz świetny, młody zespół nastawiony na rozwój, bo #BiznesToLudzie!,
  • Nowoczesne biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • Możliwość wyboru formy współpracy.