KONSULTANT SAP WM/eWM

SI-Consulting - nasz zespół specjalizuje się w cyfrowej transformacji procesów biznesowych firm, implementacji najnowszych rozwiązań SAP, zarządzaniem środowiskiem sieci i serwerów oraz odpowiedzią na

SI-Consulting – nasz zespół specjalizuje się w cyfrowej transformacji procesów biznesowych firm, implementacji najnowszych rozwiązań SAP, zarządzaniem środowiskiem sieci i serwerów oraz odpowiedzią na nieszablonowe zapytania naszych klientów w obszarze .NET, PHP i utrzymania systemów biznesowych. Odwiedź naszą stronę internetową, poznaj nas lepiej i dołącz do naszego eksperckiego zespołu. Praca z nami na pewno nie będzie nudna!

Zadania
  • Realizacja zadań w roli konsultanta / konsultanta wiodącego w realizowanych projektach wdrożeniowych w obszarze SAP WM/eWM.
  • Koordynacja zadań przypisanego zespołu projektowego.
  • Wsparcie procesów sprzedażowych.
  • Udział w projektach wewnętrznych (projektowanie i implementacja rozwiązań własnych w technologii SAP).
Oczekiwania
  • Min. 3 lata doświadczenia we wdrożeniach systemu SAP w obszarze WM.
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem MM.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.
  • Wysoka orientacja na Klienta, komunikatywność, umiejętność współpracy i utrzymywania relacji.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu SAP potwierdzającego kompetencje w danym obszarze.
  • Mile widziana znajomość systemu SAP S/4 HANA, eWM.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w firmie z sukcesem działającej na rynku SAP od wielu lat.
  • Stabilność dzięki wieloletniej, trwałej współpracy z wieloma Klientami i skuteczności w pozyskiwaniu nowych Klientów.
  • Możliwość zdobycia bogatych doświadczeń w różnorodnych projektach dla Klientów wielu branż, liderów rynkowych.
  • Motywujący system wynagrodzeń powiązany bezpośrednio z poziomem zaangażowania w realizację zadań.
  • Praktyczny kontakt z najnowocześniejszymi rozwiązaniami SAP.
  • Możliwość wdrażania produktów SAP oraz projektowania i implementacji rozwiązań własnych, SI-Consulting przygotowanych w technologii SAP, w tym z wykorzystaniem nowinek technologicznych jak RPA, AI czy blockchain.
  • Pracę z najlepszym na rynku zespołem ekspertów, dzielących się wiedzą i doświadczeniem.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach i uzyskania certyfikatów. • Biura we Wrocławiu i Poznaniu.
  • Możliwość pracy w 100 % zdalnej.
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych – karta MultiSport, pakiety medyczne, dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych.
  • Bycie częścią bardzo fajnej grupy ludzi.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.