Junior Performance Marketing Specialist

Sapiency Venture Holding składa się z trzech marek: Sapiency, mosaico i Copernic. Sapiency i mosaico to branża nowych technologii, tokenizacja, blockchain, natomiast Copernic to branża odnawialnych źr

Sapiency Venture Holding składa się z trzech marek: Sapiency, mosaico i Copernic. Sapiency i mosaico to branża nowych technologii, tokenizacja, blockchain, natomiast Copernic to branża odnawialnych źródeł energii. Szeroko rozumiany biznes, a biznes to dla nas sztuka!

  • Sapiency – https://sapiency.io/
  • mosaico – https://mosaico.ai/
  • Copernic – https://copernic.io/

Każda ze spółek odpowiada na za inny projekt, ma inny założony cel, jednak nasza misja – wspólna dla wszystkich biznesów to: ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE!

Twoje zadania:

  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii za pomocą Google Ads, Facebook Ads i innych systemów reklamowych w oparciu o kluczowe wskaźniki efektywności,

  • Bieżąca analiza skuteczności swoich działań oraz tworzenie raportów,

  • Przeprowadzanie analiz z pomocą Google Analytics,

  • Prowadzenie testów, wprowadzanie rozwiązań automatyzacji,

  • Śledzenie rynkowych trendów.

Nasze wymagania:

  • Masz min. rok doświadczenia w performance marketingu,

  • Samodzielnie prowadziłeś/łaś kampanie reklamowe,

  • Możesz powiedzieć, że Google Ads, Facebook Ads, GTM to Twoje hobby, a Google Analytics nie ma przed Tobą tajemnic,

  • Lubisz testować nowe rozwiązania i potrafisz myśleć analitycznie,

  • Cechujesz się samodzielnością w działaniu i odpowiedzialnością za decyzje,

  • Jesteś pomysłowy/a i masz sporą dawkę poczucia humoru i chcesz podbijać świat razem z nami 🙂

Oferujemy:

  • Pracę nad ambitnymi projektami – realizujemy tylko innowacyjne pomysły,

  • Wdrożenie do pracy – chętnie dzielimy się wiedzą,

  • Miłą atmosfera oraz świetny, młody zespół nastawiony na rozwój, bo #BiznesToLudzie!

  • Nowoczesne biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

  • Możliwość wyboru formy współpracy.