(Mid) Java Developer

  • Gdańsk, Poland
  • March 27, 2022
  • Salary: 9 600 zł - 19 000 zł miesięcznie

O nas Kanga Exchange to dynamicznie rozwijający się system narzędzi i usług FinTech, mający na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym. Podstawa naszej działalności to giełda kryptowalu

O nas

Kanga Exchange to dynamicznie rozwijający się system narzędzi i usług FinTech, mający na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym. Podstawa naszej działalności to giełda kryptowalut, z którą wystartowaliśmy we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu cały czas idziemy do przodu – pakiet dostarczanych przez nas usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności, platforma IEO i wiele innych. Nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, a podglądać nas można na naszych kanałach social media (Facebook, You Tube, Linkedin, Instagram), gdzie aktywnie opowiadamy o tym, co robimy i dzielimy się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach.

O Tobie

Lubisz nowe technologie, znasz blockchain i wiesz co to bitcoin. Jeżeli masz dość korporacyjnej rutyny, wierzysz, że rozwój to klucz do sukcesu oraz chcesz pracować w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży fin-tech w Gdańsku to mamy coś dla Ciebie.

Masz doświadczenie jako programista aplikacji w języku Java — czujesz się komfortowo w wierszu poleceń, potrafisz czytać specyfikacje i odpowiednio je wdrażać i miałeś już okazję sprawdzić się w pracy zespołowej.

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

  • lubisz robić, to co robisz, naprawdę,
  • z Javą znacie się dobrze, masz już znaczące doświadczenie komercyjne, a jak dorzucisz do tego https://vertx.io/ będziemy zachwyceni,
  • jesteś zapalonym programistą, rozwiązującym łamigłówki i silnym graczem zespołowym, docenianym przez rówieśników,
  • w wypadku sytuacji “wąskiego gardła” nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informację z innej strony, nie pozostajesz bierny,
  • nie wyobrażasz sobie zrobić coś połowicznie – masz projekt i chcesz go wykonać tak jak potrafisz najlepiej, w terminie,
  • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
  • język angielski nie jest Ci obcy, zależy nam, żebyś czuł, że potrafisz w zrozumiały sposób wyjaśnić różnicę między giełdą a kantorem, ale przyjdź i pokaż nam co potrafisz.

Zakres Obowiązków

Kanga Exchange to nie tylko giełda, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddani projektowi pracownicy. Do Twoich zadań należeć będzie dbanie o naszą część technologiczną, czyli giełdy Kanga Exchange i systemu obsługi kantorów. Twoja codzienność z nami, to:

  • daily, planning, kod review… czyli wszystko to co już dobrze znasz,
  • ścisła współpraca z innymi działami w celu analizy obecnych rozwiązań i zdefinionania nowych,
  • analiza, projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych funkcjonalności,
  • oczywiście, pisanie pięknego kodu,
  • ale również dużo nauki i wymiany pomysłów przy wyśmienitej kawie w biurze z widokiem na naszą piękną zatokę!

Najważniejsze Technologie:

  • Java
  • VertX
  • Kotlin
  • PostgreSQL
  • MongoDB

Dla Ciebie

  • pierwszy miesiąc bez zobowiązań, ale w biurze
  • kolejne dwa miesiące to Twój czas, pokaż nam na co Cię stać. Jeżeli okaże się, że czujesz się z nami jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy,
  • na start “bez zobowiązań”, proponujemy od 9600 do 19000 netto na fakturze (w zależności od doświadczenia), a po okresie próbnym zdecydujemy o warunkach dalszej współpracy. Sky is the limit!
  • jeżeli potrzebujesz, to w naszym biurze czeka na Ciebie sprzęt, jeżeli wolisz, możesz też pracować na swoim sprzęcie, zakup sprzętu odbywa się po okresie próbnym,
  • nie jesteśmy korporacją, ale nie jeste��my też start-up’em, wierzymy zarówno w procesy, jak i wyjątki od reguł, pracując z nami decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z procesami wewnątrz różnych działów.

Damy Ci narzędzia i wesprzemy świetnym zespołem, zatem aplikuj*, liczymy na Ciebie!

Płacimy godnie, po okresie próbnym nie mamy problemu z pracą zdalną, mamy fajną atmosferę w biurze i duże możliwości rozwoju.

*Zanim to zrobisz, sprawdź nasze projekty na kanga.exchange i kangakantor.pl oraz w naszych Social Mediach

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Kontrakt B2B

Wynagrodzenie: 9 600,00zł – 19 000,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram pracy:

  • 8 godzin dziennie
  • Elastyczny grafik
  • Poniedziałek – Piątek

Świadczenia dodatkowe:

  • Dodatkowe dni wolne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy firmowe

Doświadczenie:

  • JavaScript: 1 rok (Preferowane)
  • SQL: 1 rok (Preferowane)
  • VertX: 1 rok (Preferowane)
  • Java: 1 rok (Preferowane)
  • Kryptowaluty: 1 rok (Preferowane)