(Intern/Junior) Customer Service Specialist

  • Gdańsk, Poland
  • April 19, 2022
  • Salary: 3 010 zł - 4 000 zł miesięcznie

O nas: Kanga Exchange to dynamicznie rozwijający się system narzędzi i usług FinTech, mający na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym. Podstawa naszej działalności to giełda kryptowa

O nas:

Kanga Exchange to dynamicznie rozwijający się system narzędzi i usług FinTech, mający na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym. Podstawa naszej działalności to giełda kryptowalut, z którą wystartowaliśmy we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu cały czas idziemy do przodu – pakiet dostarczanych przez nas usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności, platforma IEO i wiele innych. Nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, a podglądać nas można na naszych kanałach social media (Facebook, You Tube, Linkedin, Instagram), gdzie aktywnie opowiadamy o tym, co robimy i dzielimy się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/

O Tobie:

Jeśli interesujesz się kryptowalutami i szeroko pojętym światem Blockchaina, dzień zaczynasz od sprawdzenia jak stoi kurs Bitcoina, wiesz co to Dogecoin i chciałbyś rozwijać swoje skrzydła w dynamicznej krypto-rzeczywistości to całkiem możliwe, że właśnie na Ciebie czekamy!

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

  • interesujesz się światem kryptowalut oraz rozumiesz co to jest Blockchain,
  • chciałbyś rozwijać się w domenie kryptowalut,
  • idealnie, jeżeli masz już konto na jakiejkolwiek giełdzie kryptowalutowej i zakup co najmniej jednego tokena za sobą,
  • dzień zaczynasz od ustalenia planu działania,
  • w dobie pracy zdalnej potrafisz zarówno zarządzić czasem na samodzielne działanie, jak i na współpracę w teamie,
  • jesteś dyspozycyjny i chętnie będziesz pracował z nami stacjonarnie w Gdańsku,
  • w wypadku sytuacji “wąskiego gardła” nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informację z innej strony, nie pozostajesz bierny,
  • znasz to uczucie towarzyszące ponownemu czytaniu maila przed wysyłką,
  • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
  • język angielski nie jest Ci obcy, zależy nam, żebyś czuł, że potrafisz w zrozumiały sposób wyjaśnić różnicę między giełdą a kantorem, ale przyjdź i pokaż nam co potrafisz.

Zakres obowiązków:

Kanga Exchange to nie tylko giełda, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddani projektowi pracownicy. Do Twoich zadań będzie należało dbanie o to, aby użytkownicy naszych narzędzi byli zadowoleni nie tylko z naszych rozwiązań, ale również z tego, w jaki sposób się z nimi obchodzimy. Twoja codzienność z nami, to:

  • priorytetyzacja zadań i weryfikowanie zgłoszeń,
  • bieżąca obsługa klientów giełdy Kanga Exchange: odpowiadanie na zapytania mailowe, telefoniczne i w social mediach (Messenger, Telegram) w języku polskim i angielskim,
  • pomoc w sprawach związanych z obsługą klienta giełdowego i szeroko rozumianym działem Customer Service,
  • zbieranie informacji i spostrzeżeń od użytkowników oraz kierowanie do odpowiedniego działu pomysłów dotyczących rozwoju,
  • współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia terminowej realizacji zgłoszeń klientów,
  • dużo nauki i wymiany pomysłów przy wyśmienitej kawie w biurze z widokiem na naszą piękną zatokę!

Dla Ciebie:

  • pierwszy miesiąc bez zobowiązań ale w biurze
  • kolejne dwa miesiące to Twój czas (nadal w biurze), pokaż nam na co Cię stać. Jeżeli okaże się, że czujesz się z nami jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy,
  • na start bez zobowiązań, proponujemy zatrudnienie od 3010 brutto do 4000 brutto (w zależności od doświadczenia i wiedzy domenowej), a po okresie próbnym zdecydujemy o warunkach dalszej współpracy. Sky is the limit!
  • praca odbywa się w systemie 8-16 lub 9-17, opcjonalnie jeden dzień weekendowy,
  • jeżeli potrzebujesz, to w naszym biurze czeka na Ciebie sprzęt, jeżeli wolisz, możesz też pracować na swoim sprzęcie, zakup sprzętu odbywa się na życzenie, po okresie próbnym,
  • nie jesteśmy korporacją, ale nie jesteśmy też start-upem, wierzymy zarówno w procesy, jak i wyjątki od reguł, pracując z nami decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z procesami wewnątrz różnych działów.

Damy Ci narzędzia i wesprzemy świetnym zespołem, zatem aplikuj, liczymy na Ciebie! Płacimy godnie, po okresie próbnym dopuszczamy poszczególne dni pracy zdalnej, mamy fajną atmosferę w biurze i duże możliwości rozwoju.

^^Zanim to zrobisz, sprawdź nasze projekty na kanga.exchange i kangakantor.pl oraz w naszych Social Mediach

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa na czas określony, Umowa na okres próbny, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B, Staż

Wynagrodzenie: 3 010,00zł – 4 000,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram pracy:

  • 8 godzin dziennie
  • Dzienna zmiana
  • Możliwe weekendy
  • Poniedziałek – Piątek
  • Popołudniowa zmiana
  • Praca zmianowa

Świadczenia dodatkowe:

  • Imprezy firmowe
  • Możliwość pracy z domu

Pytania dotyczące aplikacji:

  • Czy jesteś gotowy do pracy w biurze w Gdańsku?

Doświadczenie:

  • obsługa klienta: 1 rok (Preferowane)
  • Kryptowalutami: 1 rok (Preferowane)

Język:

  • angielskiego (Wymagane)
  • polskiego (Wymagane)