Flutter Developer

Kilka słów o pracy? Naszym klientem jest firma zajmująca się tworzeniem systemów dedykowanych, aplikacji webowych, sklepów i stron internetowych. Zatrudniają w tym momencie ok. 30 osób. W najbliższym

Kilka słów o pracy?

Naszym klientem jest firma zajmująca się tworzeniem systemów dedykowanych, aplikacji webowych, sklepów i stron internetowych. Zatrudniają w tym momencie ok. 30 osób. W najbliższym czasie firma będzie realizowała projekt zdecentralizowanej platformy social media.

Obowiązki:

  • Tworzenie nowych aplikacji mobilnych we Flutter,
  • Współudział w procesie projektowania architektury tworzonych rozwiązań w obszarze aplikacji mobilnych.

Jakie są nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość frameworka Flutter i języka Dart
  • Umiejętność pisania testów automatycznych i znajomość TDD
  • Znajomość wzorca BLoC
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu natywnych aplikacji na iOS/Android,
  • Mile widziana znajomość bibliotek: Dio, Retrofit, GetIt/Injectable, Provider, Dartz, Freezed, AutoRoute

Co możemy Ci zaproponować:

  • Zatrudnienie na B2B – do 100 zł nett/h,
  • Możliwość pracy 100% remote lub w biurze w Lublinie,
  • Stała współpraca
  • Udział w ciekawych projektach (Blockchain),
  • Szkolenie wewnętrzne oraz finansowane szkolenia zewnętrzne,
  • Karta Multisport,