(Mid/Senior) AML Specialist – Polish Market

O nas * Kanga Exchange to dynamicznie rozwijający się system narzędzi i usług FinTech, mający na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym. Podstawa naszej działalności to giełda kryptowa

O nas

Kanga Exchange to dynamicznie rozwijający się system narzędzi i usług FinTech, mający na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym. Podstawa naszej działalności to giełda kryptowalut, z którą wystartowaliśmy we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu cały czas idziemy do przodu – pakiet dostarczanych przez nas usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności, platforma IEO i wiele innych. Nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, a podglądać nas można na naszych kanałach social media (Facebook, You Tube, Linkedin, Instagram), gdzie aktywnie opowiadamy o tym, co robimy i dzielimy się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach.

O Tobie

Lubisz nowe technologie, znasz blockchain i wiesz co to bitcoin. Jeżeli masz dość korporacyjnej rutyny, wierzysz, że rozwój to klucz do sukcesu oraz chcesz pracować w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży fin-tech w Gdańsku to mamy coś dla Ciebie. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

  • Jesteś zdecydowany rozwijać swoją karierę w sektorze AML,
  • posiadasz solidne przygotowanie prawne w obszarze wykonywanych działań: AML(Polska!), KYC, Risk&Compliance Issues,
  • idealnie jak dodatkowo posiadasz jeszcze wykształcenie finansowe albo prawne,
  • masz znajomość dot. polskich przepisów o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu,
  • współpracujesz z szeroko pojętym 3rd parties, jesteś przygotowany do pośredniczenia w kontakcie między spółką, a odpowiednimi organami,
  • przykładasz ogromną wagę do detali i w zorganizowany sposób podchodzisz do swoich obowiązków,
  • rozumiesz zagadnienia związane z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji internetowych,
  • w wypadku sytuacji “wąskiego gardła” nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informację z innej strony, nie pozostajesz bierny,
  • nie wyobrażasz sobie zrobić coś połowicznie – masz projekt i chcesz go wykonać tak jak potrafisz najlepiej, w terminie,
  • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
  • pragniesz się rozwijać, uczenie się sprawia Ci przyjemność,
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim na potrzeby wykonywanych zadań,

Zakres Obowiązków

Kanga Exchange to nie tylko giełda, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddani projektowi pracownicy. Do Twoich zadań należeć będzie dbanie o bezpieczeństwo firmy i jej klientów. Twoja codzienność z nami, to:

  • dbanie o utrzymywanie standardów i procedur AML/KYC,
  • wykrywanie fraudów w systemie płatniczym i systemowej bazie klientów,
  • przygotowywanie wniosków do organów ścigania na podstawie polskiego AML,
  • profesjonalna współpraca z organiami ściagania i kancelarią prawniczą,
  • współpraca między wydziałowa w celu usprawnienia bezpieczeństwa rozwiązań Kanga Exchange,
  • ale również dużo nauki i wymiany pomysłów przy wyśmienitej kawie w biurze z widokiem na naszą piękną zatokę!

Dla Ciebie

  • umowa i stawka zgodnie z preferencjami na podstawie wykazanego doświadczenia – jesteśmy gotowi zaprosić do pracy osobę z faktyczną praktyczną wiedzą o polskim AML już od 6300 brutto.
  • jeżeli potrzebujesz, to w naszym biurze czeka na Ciebie sprzęt, jeżeli wolisz, możesz też pracować na swoim sprzęcie, zakup sprzętu odbywa się po okresie próbnym,
  • nie jesteśmy korporacją, ale nie jesteśmy też start-up’em, wierzymy zarówno w procesy, jak i wyjątki od reguł, pracując z nami decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z procesami wewnątrz różnych działów.

Damy Ci narzędzia i wesprzemy świetnym zespołem, zatem aplikuj*, liczymy na Ciebie!

Płacimy godnie, po okresie próbnym nie mamy problemu z pracą zdalną, mamy fajną atmosferę w biurze i duże możliwości rozwoju.

*Zanim to zrobisz, sprawdź nasze projekty na kanga.exchange i kangakantor.pl oraz w naszych Social Mediach

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą, Umowa na czas określony, Umowa na okres próbny, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B

Wynagrodzenie: Od 6 300,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram pracy:

  • 8 godzin dziennie
  • Elastyczny grafik
  • Poniedziałek – Piątek

Świadczenia dodatkowe:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy firmowe
  • Możliwość pracy z domu

Pytania dotyczące aplikacji:

  • Znajomość rynku kryptowalut?
  • Czy jesteś gotowy do rozpoczęcia współpracy w biurze w Gdańsku?
  • Wykształcenie prawnicze lub finansowe?

Wykształcenie:

  • Wyższe (licencjat / inżynier) (Preferowane)

Doświadczenie:

  • Polski AML: 2 lata (Preferowane)

Język:

  • Angielski (Preferowane)